Pubg Mobile 1.4 Güncellemesi Titan Saldırısı! Godzilla, Kong ve Mechagodzilla

Pubg Mobile 1.4 güncellemesi Godzilla ve Kong titan savaşları.

Pubg Mobile 1.4 Güncellemesi ile oyunda içerisinde yeni bir çok değişiklikler getirecek. Resmi Twitter hesabından da paylaşan Pubg oyunculara daha heyecanlı bir oyun deneyimi sağlamak için yapılan bu güncellemede yeni yaratıklar, silah düzenlemeleri, performans, güvenlik, yeni araç ve yeni atış modu gibi yeniliklerle karşılayacak. Yapılan güncelleme ile sunucular kapalı kalmayacak.

Pubg Mobile Titan Saldırıları

pubg mobile titanlar kong.

Pubg Mobile 1.4 Güncellemesi ile harita da Titanlar bulunacak ve yerleşim yerlerine saldırarak yıkabilecekler. Dünya’dan enerji toplayan Titanlar yeterli seviye enerjiye ulaşınca etrafa etrafa enerji yaymaya başlarlar. Bu enerji ile birlikte etrafta Titan Kristalleri meydana çıkar. Ayrıca bu enerjiler canavarların yeryüzüne çıkmasını sağladığı için harita içerisinde farklı canavarlar da olacaktır. Onları öldürerek içinden çıkan dropları kullanabilirsiniz.

Titan Kristallerinin Özellikleri

Her Titan Kristallerinin kendine has farklı özellikler bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir;

Erangel Titan Kristalleri: Diğer oyuncuları geri püskürten ve onları yakan patlayıcı.

Sanhok Titan Kristalleri: Kullanana hızlı koşma ve yükseğe zıplama gibi yetenekler kazandırır.

Livik Titan Kristalleri: Çevredeki düşmanların yerinin belli eder.

Pubg Mobile Titanlar: Son Direniş

25 Mayıs – 8 Haziran arası olacak özel etkinliğe katılmak için kullanıcılar lobi arayüzünde ortaya çıkan helikoptere tutunarak katılabilirler.

Mikrokozmos

9 Haziran – 5 Temmuz arasında olacak olan etkinlikte katılan oyuncular Erangel’de oluşacak olan beş laboratuvar ile böcek insana dönüşebilecekler. Böcek insanlar alçaktan uçma farklı görüş gibi özelliklere sahip olurken normal mermi ile öldüremeyecekler.

Yeni Arena Haritası: Hangar

1 Hazirandan itibaren gelecek olan yeni harita, denizdeki bir geminin hangarından oluşacak. Bu haritada Takımlı Ölüm Maçı, Arena Eğitimi, Silah Oyunu gibi modlar olacak.

Diğer Harita İyileştirmeleri

Metro Royale ve Güç Zırhı modlar iyileştirilmek için bir süreliğine kapalı kalacak. İlerleyen tarihte tekrar açılacaklar.

Pubg Mobile Yeni Araba Coupe RB

Pubg Mobile Yeni gelen Araba Coupe RB.

Erangel, Miramar, Sanhok ve Livik haritalarında olacak olan bu spor araba 2 kişilik ve 150 km/s hıza ulaşabiliyor. Squad olarak girmişseniz eğer diğer 2 arkadaşınız başka araba bakmak zorunda kalabilirler.

Yeni Atış Modu Sabit Nişan

Sabit nişan butonuna tıkladığınız da açılan bu özellikler hareketlerinizi yavaşlatırken daha kolay nişan almanızı ve daha isabetli atış yapmanızı sağlayacaktır.

M249 İyileştirmesi

M249 görünümü değişti ve atış hızı ve hasarın az da olsa bir düşüş yapıldı.

Tabanca Düzenlemesi

Tabancaların hasarları yükseltildi.

  • R1895 hasarı ve atış hızı yükseltildi.
  • R45 ve P1911 hasarları yükseltildi.
  • P92’nin hasarı az miktarda artırıldı, atış hızı önemli ölçüde artırıldı.
  • Desert Eagle atış hızı az bir miktarda artırıldı.

Keskin Nişancı Dürbünleri Nişangâh Netlik

Keskin nişancı tüfeklerinin güncelleme ile dürbünün nişangâh kalibrasyonunda iyileştirilmeler olurken, nişangâh hedef sapması düştü.

Royale Pass S19: Serüven

17 Mayıs’tan itibaren Royale Pass S19: Serüven ile 30.000 UC’nin üzerinde olan Böcek General veya Böceklerin Kraliçesi Setlerini alabileceksiniz.

Pubg Mobile 1.4 Güncellemesi ile eğlence parkı geliştirmeleri, maç içi beğeni özelliği, yeni arkadaş özellikleri ve kişiselleştirilebilir çevrimiçi durum mesajları gibi bir çok yenilikler sizleri beklemektedir.

Pung Mobile gibi arkadaşlarınız oynayacak oyunlar aramaktaysanız “Tam Kapanmada Arkadaşlarınızla Oynayabileceğiniz Online Mobil Ve PC Oyunları” yazımızı inceleyebilirsiniz.

One Response

  1. Akın34 Mayıs 15, 2021

Leave a Reply